Operater u održavanju / Umjeravatelj (m/ž)
: Job Details :

Pfizer

Location: New York,NY, USA

Date: 2024-10-19T06:14:30Z

Job Description:
Opis posla:
  • Provođenje umjeravanja mjerila temperature i tlaka
  • Provođenje aktivnosti mapiranja distribucije temperature hladnjaka, zamrzivača, inkubatora i ostale opreme
  • Provedba vizualnih preventivnih provjera, ispitivanja i testiranja opreme
  • Dijagnostika kvarova vezanih za mjerne elemente i provođenje korektivnog održavanja istih
  • Poslovi vezani za održavanje postojeće etalonske opreme Mjerilišta Hospire Zagreb i pripadajuće dokumentacije.
Minimalni uvjeti:
  • SSS tehničkog smjera
  • Odlično poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Dobre organizacijske, tehničke i interpersonalne vješine
  • Osnovno znanje rada na računalu.
Vrsta zaposlenja:
  • Na neodređeno
Što nudimo:
  • Rad sa modernom mjernom opremom
  • Plaćene dodatke za prekovremeni rad, nedjeljom i praznikom
  • Organiziran prijevoz / plaćene troškove prijevoza
  • Isplatu božićnice, uskrsnice, regresa
  • Naknadu za topli obrok i kantinu koja poslužuje topli obrok na lokaciji
  • Edukacije i razvoj vještina
Pfizer is an equal opportunity employer and complies with all applicable equal employment opportunity legislation in each jurisdiction in which it operates.Engineering#LI-PFE