SUSZYCIEL / DRIER OPERATOR
: Job Details :

Kronospan Holdings

Location: Cleveland,OH, USA

Date: 2024-10-22T07:26:12Z

Job Description:

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska

Suszyciel / Drier Operator

Rodzaj zatrudnienia

Pe?ny etat

O nas

Jeste?my wiod?cym producentem p?yt drewnopochodnych z 125-letni? histori? sukcesu, posiadaj?cym ponad 40 zak?adw na ca?ym ?wiecie. W?rd nich Malta-Decor zajmuje si? wytwarzaniem papieru dekoracyjnego, stanowi?cego produkt bazowy m.in. do laminatw. Jako biznes stawiamy na ci?g?y rozwj i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzeda?y. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarwno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osi?gni?? w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych mened?erw i specjalistw, ktrych cechuje pasja i ambicja w d??eniu do osi?gania za?o?onych celw.

Twj zakres obowi?zkw:

* obs?uga i nadzr nad prac? maszyn produkcyjnych;

* optymalne ustawienie instalacji

* kontrola odwadniania cylindrw

* kontrola biegu i naci?gu susznikw

* prowadzenie dokumentacji z maszyny, pomiary temperatury cylindrw susz?cych

Nasze wymagania:

* wykszta?cenia ?redniego lub zawodowego technicznego;

* znajomo?ci obs?ugi komputera,

* zaanga?owania w wykonywane obowi?zki,

* gotowo?ci do pracy w ruchu ci?g?ym w systemie czterobrygadowym;

* uprawnienia do obs?ugi urz?dze? transportu bliskiego (wzkw wid?owych, suwnic) mile widziane.

Co oferujemy

* prac? w mi?dzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, b?d?cej liderem w swojej bran?y;

* szkolenia wewn?trzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdro?enia;

* stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prac?);

* mo?liwo?? dalszego rozwoju zawodowego zgodnie z osobistymi predyspozycjami;

* prac? w zak?adzie umiejscowionym w centrum miasta, tu? przy jeziorze Malta, z rozwini?t? infrastruktur? rekreacyjn?;