Szllodai recepcis - Carlton Hotel Buda Castle****
: Job Details :

Eventrend Project Kft.

Location: Chester,MA, USA

Date: 2024-10-08T19:16:47Z

Job Description:

Az Eventrend Grouphoz tartoz szllodnk, az jranyit Carlton Hotel Buda Castle**** csapatba

keressk angolul jl beszl?

SZLLODAI RECEPCIS

kollgnkat!

Hol tallsz minket?

  • Budapest, I. kerlet

Mit ajnlunk?

  • lgy rsze egy jraindul szlloda megnyitsnak s a csapat kialaktsnak
  • el?re tervezhet? havi beoszts, havi 160 ra
  • bejelentett, tutalt fizets
  • fizetett szabadsg (a trvnyben meghatrozott mrtkben)
  • napi 1x tkezs, kv, svnyvz biztostsa
  • munkaruhzat
  • 70%-os dolgozi kedvezmny az Eventrend Group ttermeiben s kvziban
  • tovbbkpzseken val djmentes rszvtel
  • el?relpsi lehet?sg Magyarorszg vezet? vendglt cgcsoportjban
  • vidki lakosoknak utazs tmogats

Mik lesznek a feladataid?

  • bartsgos lgkr s pozitv vendglmny megteremtse a szlloda vendgei szmra
  • a vendgek fogadsa, check-in s check-out s az ehhez kapcsold adminisztrci lebonyoltsa
  • vendgek tjkoztatsa, a felmerl? vendgkrsek s problmk kezelse
  • programok, szolgltatsok ajnlsa a vendgeknek, segtsg a vros felfedezsben
  • egyttm?kds a tbbi rszleggel
  • napi adminisztrcis feladatok

Az idelis jellt:

  • mosolygs s empatikus
  • van tapasztalata szllodai terleten, de vrjuk a plyakezd?ket is!
  • kommunikatv, kedves, bartsgos, trelmes
  • kzvetlen, nyitott, pozitv szemlyisg
  • talpraesett, j problmamegold, segt?ksz
  • ignyes nmagra s krnyezetre egyarnt
  • csapatjtkos, de nem riad meg az egyedli munkavgzst?l sem
  • szereti az llandsgot, azonban a napon belli vltoz vendgszmot jl kezeli
  • nem problma szmra a tbb m?szakos munkarend
  • legalbb kzpfok angol nyelvtudssal rendelkezik

El?nyt jelent:

  • egyb idegennyelv ismerete
  • Hostware ismerete

Jelentkezs fnykpes szakmai nletrajzzal s a nett fizetsi igny megjellsvel!

Az Eventrend Group 30 ve m?kdik a magyar vendglts, zemeltets s rendezvnyszervezs terletn. Partneri programunk korltlan fejl?dsi s tovbblpsi lehet?sgeket knlnak munkatrsaink szmra. A Tehetsgakadminkon munkatrsaink korszer? s azonnal hasznosthat tudsra tehetnek szert. Vezet?i kultrnk a tmogatsra s elismersre pl, emberkzpont szemlletnk thatja a mindennapjainkat. Akik hossztvon velnk tartanak, azokkal mi is messzemen?en lojlisak vagyunk.

Anantara New York Palace Hotel F&B szolgltat /New York Kvhz, White Salon tterem, Poets Bar, Atrium/ I Bagolyvr Rendezvnyhelyszn I British Petrol catering szolgltat I Carlton Hotel Buda Castle**** I Centrl Grand Caf & Bar I Csillagkert Rendezvnykzpont I Cziniel Cukrszda I D50 Rendezvnykzpont catering szolgltat I Duna Arna catering szolgltat I Domus Vinorum I Eiffel M?helyhz catering szolgltat I Evez?s Srkert I Fakanl tterem s Bisztr I F??rsg s Lovarda catering szolgltat /F??rsg Kvhz, Lovarda Rendezvnytr/ I Gla Esemnyszervez? IGroupama Arna catering szolgltat I Gundel tterem I Hajs Alfrd uszoda catering szolgltat I Diageo catering szolgltat/The Skylight Bar I Igazsggyi Minisztrium catering szolgltat I Magyar Tudomnyos Akadmia catering szolgltat /Akadmia Klub, Akadmia Catering/ I Millenris Park catering szolgltat I MPA catering szolgltat /Bohm rendezvnyhelyszn, Part Kvhz s Bisztr, Jazz Event/ I NH Collection Budapest Hotel F&B szolgltat I Papp Lszl Budapest Sportarna catering szolgltat /Magna Catering/ I Parliament Caf I Sensation Event & Congress I Setup Event I Sf Asztala I Spoon The Boat I Symbol Budapest I Touche Event I Vrosligeti M?jgplya catering szolgltat /Vrosliget Caf & Restaurant, Event/ I Zichy Park Hotel Bikcs**** I Bistro na Snezce Csehorszg